fbpx
Connect with us

JOAO MARIO: “Flop” prej 40 mln eurosh, goditja e parë e Suning në huazimin e tretë falas!

Sport

JOAO MARIO: “Flop” prej 40 mln eurosh, goditja e parë e Suning në huazimin e tretë falas!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

JOAO MARIO: “Flop” prej 40 mln eurosh, goditja e parë e Suning në huazimin e tretë falas!Joao Mario llon nga vendi ku ai u rrit në futboll: “Kthehem atje ku isha mirë, ku
isha i lumtur dhe ku dua të jem përsëri i lumtur. Për mua është një nder i madh tëkthehem në këtë shtëpi që e njoh mirë. Jam gati të jap një dorë” .Ky është huazimi i tretë për futbollistin që çmendi Interin pas Kampionatit Evropian2016, duke çuar Portugalinë të tonte nalen. Një shpenzim prej 40 milionë eurosh ipaguar pa hezitim.

Tre gola të shënuar, një ndeshje e vendosur nga goli i tij (në Palermo) dhe pak mëshumë. Një tore kundër Genoa, ku ai dërgoi Brozovic dy herë në rrjetë. Pak tjetër
në një kontekst në të cilin ai u përpoq të gjente rolin e tij, ku nuk ishte e qartë secili ishte pozicioni i tij ideal në fushë.Pika pa kthim është derbi i Kupës së Italisë më 27 dhjetor 2017: topi i golit “u tret”nga dy hapa, i shpëtuar nga Antonio Donnarumma. Prej andej një sërë huazimesh që nuk shërbyen për ta rritur atë.

Në të vërtetë, përvojat në West Ham dheLokomotiv Moskë të kujtojnë disa njoftime lajkatare:“Përvoja ime me Interin është e mbyllur, zero dyshime” tha ai në periudhën e tij tëshkurtër angleze. Në vend të kësaj, asnjë blerje nga anglezët dhe kthim te Interi.Dhe fjalët domosdoshmërisht u tërhoqën me shumë “mea culpa”. Edhe Lokomotivnuk vendosi ta mbante… Rruga e fundit ishte kthimi në shtëpi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top