fbpx
Connect with us

Jo vetëm Mbappen, Reali dëshiron edhe yllin tjetër të PSG

Sport

Jo vetëm Mbappen, Reali dëshiron edhe yllin tjetër të PSG

Jo vetëm Mbappen, Reali dëshiron edhe yllin tjetër të PSG

Jo vetëm Mbappe edhe një tjetër futbollist i PSG në shënjestrën e Realit.

Siç raporton Don Balon, Real Madrid synon transferimin e Julian Draxler nga PSG.

Gjermanit i skadon kontrata me Parisienët verën e ardhshme dhe do të largohet nga Parku i Princave me kosto zero.

Los Blancos synojnë të përfitojnë nga kjo mundësi dhe do të nisin bisedimet me Draxler në janar për të firmosur para kontratë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top