fbpx
Connect with us

Jetuan 8 vite bashkë dhe të gjithë i dinin çift, aktorja e njohur italiane: Ne nuk fjetëm bashkë asnjëherë, mua më pëlqejnë femrat atij burrat

tjera

Jetuan 8 vite bashkë dhe të gjithë i dinin çift, aktorja e njohur italiane: Ne nuk fjetëm bashkë asnjëherë, mua më pëlqejnë femrat atij burrat

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Para pak ditësh Gabriel Garko rrëfeu orientimin e tij dhe tha se ishte ga y. Ndërkohë pas deklaratës së bujshme, ka folur dhe aktorja e njohur italiane, Eva Grimaldi, e cila ka bashkëjetuar tetë vite me Garkon.

Gabriel Garko, the whole truth: '11-year boyfriend with Riccardo'. And on  Eva Grimaldi admits ...

Në një intervistë për “Chi”, aktroja ka treguar detaje nga marrëd hënia e tyre. Grimaldi tha se ata ishin një çift, por e vetmja gjë që mungonte ishte s *ksi.

Ajo u shpreh:

Historia jonë u krijua katërmbëdhjetë vjet më parë. Nuk kishte kurrë s *k s, ai kishte nevojë për mua dhe unë gjithmonë e mb roja atë. Por ekzistonte një dashuri e thellë që na lidh akoma sot dhe kjo shkon përtej sferës fizi ke… madje do të isha mart uar me të ose do të kisha një fëmijë me të.

Gabriel Garko, the whole truth about the Italian actor: love, career and  secrets – Madalina Ghenea

Gabriel Garko, the photo on Instagram with Gabriele Rossi is full of Like

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top