fbpx
Connect with us

“Je bërë si fshesë korrenti”, rikthehen sërish debatet “thumbuese” mes Shqipes dhe Mevlanit

tjera

“Je bërë si fshesë korrenti”, rikthehen sërish debatet “thumbuese” mes Shqipes dhe Mevlanit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Je bërë si fshesë korrenti”, rikthehen sërish debatet “thumbuese” mes Shqipes dhe Mevlanit

Teksa po komentohej takimi mes Erjonit dhe Anës, debatet e Shqipes dhe Mevlanit u rikthyen sërish.

Shqipja ishte duke komentuar takimin e dyshes, që sipas saj ishte paksa i ekzagjeruar, ndërsa në këtë moment ndërhynë dhe Mevlani, i cili tha se për të takimi ishte mjaft i mirë.

Pas kësaj nuk munguan fyerjet dhe sharjet mes tyre, ku Mevlani iu drejtua Shqipes me fjalët, “Do të marr në çerdhe për të mësuar jetën. Je bërë si fshesë korrenti”.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top