fbpx
Connect with us

“Jam një kukull e bukur”/ Kejvina Kthella zbulon kush i ka rënë në qafë (Video)

tjera

“Jam një kukull e bukur”/ Kejvina Kthella zbulon kush i ka rënë në qafë (Video)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kejvina Kthella, e ftuar dje në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij.
Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.
Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top