fbpx
Connect with us

Ja Pse Thaçi mori me vete Pacollin në Stamboll te Erdogani?

tjera

Ja Pse Thaçi mori me vete Pacollin në Stamboll te Erdogani?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Shefi i Shtetit, Hashim Thaçi ka udhëtuar për në Turqi bashkë me liderin e AKR’së, Behgjet Pacollin, i cili është edhe deputet i Parlamentit të Kosovës. Nuk dihet pse Pacolli ka udhëtuar për në Stamboll bashke me miliarderin nga Kosova.
Hashim Thaçi ka realizuar një udhëtim jo të zakonshëm këtë vikend. Ka shkuar në Stamboll bashkë me liderin e AKR’së, Behgjet Pacollin në rezidencën presidenciale turke.

Përgjigje nuk kanë dhënë as në Presidencë dhe as në AKR.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top