fbpx
Connect with us

Ja kush është ish gruaja e Noizyt! (Video)

Lajme

Ja kush është ish gruaja e Noizyt! (Video)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ja kush është ish gruaja e Noizyt! (Video)Mamanë e Leandrës dhe ish gruan e Noizyt të gjithë jemi mësuar ta shohim në vetëm në tatuazh në njërin krah të këngëtarit derisa ky i fundit vendosi që ta hiqte. Mirëpo ajo është femra e parë që Noizy e ka dashur aq shumë sa për vite me radhë mbajti fytyrën e saj si tatuazh. Ajo tani jeton bashkë me Leandrën në Londër dhe pavarësisht që çifti duhej shumë dikur, lidhja e tyre përfundoi shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top