fbpx
Connect with us

Ivanka Trump në secilën paraqitje pa sytjena

tjera

Ivanka Trump në secilën paraqitje pa sytjena

Ivanka Trump është njëra nga gratë më të fuqishme në botë.

Vajza e të parit të SHBA-së, Donald Trump, nuk përton që në takime të rëndësishme ndërkombëtare të shfaqet provo.kative.

Disa herë, ajo është shfaqur pa recipeta.

Së fundmi, nëna e tre fëmijë ka publikuar foto nga këto takime dhe nga imazhet duket qartë që ylli nuk ka veshur reçipeta.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top