fbpx
Connect with us

“Ishte shumë sëmurë një…”/ Mori lajmin e rëndë në takim, vajza përlotet live: Ishte shumë rëndë

tjera

“Ishte shumë sëmurë një…”/ Mori lajmin e rëndë në takim, vajza përlotet live: Ishte shumë rëndë

Ana dhe Fatjoni ishin në një takim së bashku.

Ky takim, ndryshe nga se u mendua, ishte më së shumti një takim sqarues e jo romantik, pasi dyshja kishte disa hatërmbetje së bashku. Fajtoni zbuloi në studio disa episode që nuk janë transmetuar.

Ai tha se e vlerëson shumë Anën që e vijoi takimin, përpos lajmit të keq që mori. Ndërsa Ana u shpreh mes lotësh se një person i dashur për të ishte tepër sëmurë, por për fat të mirë gjendja e tij shëndetësore është më e stabilizuar.

Fatjoni: Ana kishte probleme shëndetësore familjare dhe ajo ka qenë duke qarë. Unë i thashë që ik dhe leje takimin, por ajo nuk pranoi, e falenderoj.

Ana: Është një person i dashur për mua. Ishte shumë rëndë dhe tani është më mirë por dëshiroj të bëhet akoma dhe më mirë. Ndërrojmë temë të lutem.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top