fbpx
Connect with us

“Ishe pa të brendshme?”/ Pyetja që vendosi në siklet Shqipen…

tjera

“Ishe pa të brendshme?”/ Pyetja që vendosi në siklet Shqipen…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

ijojnë të dhurojnë surpriza protagonistët e emisionit “Përputhen” në Top Channel.

Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi. Por kjo gjë rezultoi një moment sikleti për Shqipen.

Ajo tha se e kishte shumë të vështirë xhirimin e asaj skene, duke shtuar se u kërkoi të gjithëve të dilni jashtë në momentin që u shtri.

Ndërsa akoma dhe më të nxehtë situatën e bëri Fatjoni, i cili e pyeti bukuroshen brune, a kishte veshur të brendshme në atë moment.

Fatjoni: Ishe pa të brendshme?

Shqipja: U thashë të gjithëve të dilnin jashtë që unë të shtrihesha. Kam qenë shumë në siklet…

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top