fbpx
Connect with us

Ish Miss Kosova provokon Enver Petrovcin i kërkon Vallzim sensuali live në emision! ja si reagon Enver Petrovci!

tjera

Ish Miss Kosova provokon Enver Petrovcin i kërkon Vallzim sensuali live në emision! ja si reagon Enver Petrovci!

Enver Petrovci aktor i madh i skenës njëherit edhe profesor i akademisë së Arteve, është befasuar e provokuar në emisionin Kojshia Show nga Ana Mehmetaj ish miss Kosova.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top