fbpx
Connect with us

Irina Shayk tregon trupin e tonifikuar dhe këmbët e gjata nga Kosta Rika

Magazin

Irina Shayk tregon trupin e tonifikuar dhe këmbët e gjata nga Kosta Rika

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Irina Shayk ka publikuar përsëri foto për ndjekësit e saj në Instagram ku është shfaqur e veshur në rroba plazhi të vogla me vija zebre.

Rusja 33 vjeç, zbuloi trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e gjata ndërsa po pushonte në një varkë në Kosta Rika.

Një tjetër fotografi në Instagram tregoi Irinën që ka pozuar nga pas me krahët e ngritur në ajër dhe ku duken qartë të pasmet.

Kujtojmë se modelia e njohur u nda bashkëshorti, Bradley Cooper në qershor dhe është i vendosur të ndajë një marrëdhënie pozitive për hir të vajzës dy vjeçare, Lea.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top