fbpx
Connect with us

Inzaghi pret rinovimin me Lazio, presidenti i “fiksuar” pas Allegrit

Sport

Inzaghi pret rinovimin me Lazio, presidenti i “fiksuar” pas Allegrit

Inzaghi pret rinovimin me Lazio, presidenti i “fiksuar” pas Allegrit

Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio Lotito.Jo më kot numri 1 i bardhekaltërve ka përfshirë në stafin mjekësor të skuadrës së tij disa emra që kanë punuar më parë me ish-trajnerin e Juventusit dhe Milanit.Ndërkohë që Simone Inzaghi pret t’i rinovohet kontrata, Lotito luan me dy porta, me shpresën që Allegri më në fund do ta pranojë ofertën e tij. 53-vjeçari i lindur në Livorno është pa punë që kur u largua nga Juvja në qershor të vitit të kaluar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top