fbpx
Connect with us

Interi në garë me kohën, Conte kryqëzon gishtat për dy lojtarët!

Sport

Interi në garë me kohën, Conte kryqëzon gishtat për dy lojtarët!

Alessandro Bastoni dhe Radja Nainggolan janë testuar negativ prej COVID-19.Mbrojtësi është gati që të luajë në ndeshjen kundër Borussia Mönchengladbach
ditën e mërkurë, ndërsa Ninxha është në garë me kohën.Interi do të luajë kundër gjermanëve në ndeshjen hapëse të Champions Leagues.Nainggolan ka konrmuar se është negativ dhe po stërvitet me grupin. Drejtuesit eklubit po bëjnë gati dokumentet që lejojnë futbollistin të luajë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top