fbpx
Connect with us

Interi e priti deri në fundin e merkatos, Moses zgjodhi… Rusinë për faj të Chelsea!

Sport

Interi e priti deri në fundin e merkatos, Moses zgjodhi… Rusinë për faj të Chelsea!

Interi e priti deri në fundin e merkatos, Moses zgjodhi… Rusinë për faj të Chelsea!

Dukej se ishte në gjendje të kthehej në Itali në ditët e fundit të tregut tëtransferimeve, por në fund Viktor Moses do të vazhdojë karrierën e tij në Rusi, te
Spartak Moska.Anësori nigerian i Chelsea, në gjysmën e dytë të sezonit te Inter, do t’i nënshtrohetekzaminimeve mjekësore në ditët në vijim përpara se të bëhet zyrtarisht një lojtar iri për klubin rus, ku merkato vazhdon ende dhe nuk është mbyllur

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top