fbpx
Connect with us

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Sport

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Interi shqetësohet për lëndimin e Alexis Sanchez.Disa raporte në Kilë thonë se sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez ka pësuar një lëndim serioz muskulor31 vjeçari shënoi dy golat në kualifikimet për Botëror kundër Uruguait dhe kundër Kolumbisë.Megjithatë, sipas ADN Radioo në Kilë, ka thënë se ai ka pasur disa problemet gjatë ndeshjes se dytë.

Kjo ka bërë që ai të jetë në dyshim për “Derby della Madonnina” kundër Milanit.Ka pasur mendime se Sanchez do të jetë jashtë fushave deri në përballjen e Interit kundër Borussia Monchengladbach madje edhe në ndeshjen e ardhshme të Kilit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top