fbpx
Connect with us

Infektohet me koronavirus prezantuesja e njohur që shqiptarët e duan shumë, ja gjendja e saj

tjera

Infektohet me koronavirus prezantuesja e njohur që shqiptarët e duan shumë, ja gjendja e saj


Mbrëmjen e djeshme, prezantuesja italiane, Alessia Marcuzzi mungoi në emisonin e saj “Le Lene show”, pasi është infektuar me Covid-19.

Në një lidhje të drejtpërdrejt me emisionin, 47 vjeçarja ka folur për gjendjen e saj dhe mënyrën si u infektua me koronavirus. Ajo tha gjithashtu se është vetë izoluar në banesën e saj.

“Në mëngjes mësova që shoqja e vajzës sime ishte infektuar me koronavirus, kështu unë dhe familja ime bëmë të gjithë tamponin. Të gjithë pjesëtarët e tjerë të familjes rezultuan negative, ndërsa unë jam pozitive. Por fatmirësisht nuk kam simptoma, jam shumë mire”.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top