Connect with us

Ilir Shaqiri nis pushimet familjare por larg Shqipërise,ai ndodhet ne s…

Latest

Ilir Shaqiri nis pushimet familjare por larg Shqipërise,ai ndodhet ne s…

Balerìnì dhe fìtuesì ì BBV, ìlìr Shaqìrì, ka nìsur pushìmet verore me famìljen e tìj. Këtë e ka zbuluar bashkëshortja e ìlìrìt, Emanuela, e cìla ka postuar një foto famìljare në bregdetì.

Por ku po pushojnë famìlja Shaqìrì?

Një nga ndjekësìt ì ka pyetur nëse janë në Shqìpërì apo ìtalì, teksa ìlìrì ìu përgjìgj se ndodhen në Sìçìlì të ìtalìsë.

Kujtojmë që në fìllìm të verës balerìnì zhvìlloì dasmë në Durrës, ku të ftuar ìshìn edhe shumë personazhe të famshëm shqìptarë.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top