fbpx
Connect with us

Ilicic do të rikthehet tek Atalanta!

Sport

Ilicic do të rikthehet tek Atalanta!

Ilicic do të rikthehet tek Atalanta!

Josep Ilicic pritet të rikthehet tek Atalanta pas një kohe të gjatë për shkak të problemeve personale, raporton Gazzetta dello Sport.

Slloveni pritet të jetë në formacion në ndeshjen kundër Napolit në kuadër të Serie A.

Sulmuesi kishte probleme me depresionin qysh prej 11 korrikut mirëpo tashmë duket se ai e ka kaluar këtë gjendje dhe është i gatshëm të rikthehet në fushën e blertë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top