fbpx
Connect with us

Icardi-n dhe një tjetër “big”, Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar

Sport

Icardi-n dhe një tjetër “big”, Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar

Icardi-n dhe një tjetër “big”, Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar

Milan po vazhdon të uturojë mes kampionatit dhe Europa League.Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe tani ka lluar të mendojë edhepër titullin në Itali. Megjithatë, skuadrës i duhen disa përforcime për të luftuar derinë fund me të mëdhatë e tjera të Serisë A dhe Maldini me Massara-n mund tëndërhyjnë në janar për t’i shtuar armët në dispozicion të Piloi-t.

Alternativa e kuqezinjve është një tjetër lojtar i Fiorentina-s, Pezzella, i ndjekur edhenë të kaluarën nga Maldini. Fiorentina kërkon 12-13 milionë euro për argjentinasin.Një tjetër argjentinas tundon Milan-in. Bëhet fjalë për Mauro Icardi-n. Ish-ylli i Inter-itnuk po gjen shumë hapësira te PSG e Tuchel, me gruan menaxhereWanda Naraqë duket se i ka shkelur syrin Djallit pas derbit të tuar kundër skuadrës së Conte-s.Icardi do të ishte pasardhësi perfekt i Ibrahimovic ose për të luajtur në krah të
suedezit, deri në momentin që ky i fundit nuk do të vendosë t’i thotë lamtumirëfutbollit

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top