fbpx
Connect with us

Ibrahimovic thumbon Lukakun pas derbit: Nuk ka pasur mbret Milano, por…

Sport

Ibrahimovic thumbon Lukakun pas derbit: Nuk ka pasur mbret Milano, por…

Ibrahimovic thumbon Lukakun pas derbit: Nuk ka pasur mbret Milano, por…

Zlatan Ibrahimovic nuk përmbahet, jo vetëm në fushë por edhe në rrjetet sociale.Një merak i vjetër karshi Romelu Lukaku…Sulmuesi suedez, pas paraqitjes fantastike në derbi dhe dy golavet, dëshiron t’ikujtojë të gjithë, por veçanërisht Romelu Lukaku, se cili është lojtari më irëndësishëm në Milano.Suedezi nuk humbi kohë dhe me “modestinë” e tij të zakonshme llimisht postoiluanin e gjakosur pasi kishte ngrënë dhe sot postoi foto duke festuar me titullin:“Milano nuk ka pasur kurrë një Mbret, ka një Zot!”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top