fbpx
Connect with us

I shtrirë pranë kal lashnikovit, dalin pamjet pas ngjarjes së rëndë me 71 vjeçarin në Elbasan (Foto)

tjera

I shtrirë pranë kal lashnikovit, dalin pamjet pas ngjarjes së rëndë me 71 vjeçarin në Elbasan (Foto)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

I shtrirë pranë kal lashnikovit, dalin pamjet pas ngjarjes së rëndë me 71 vjeçarin në Elbasan (Foto)

Lefter Zhidru ka ter rorizuar ditën e sotme për rreth 5 orë lagjen “11 Nëntori” në Elbasan pasi qël loi fillimish ndaj forcave të policisë dhe ndaj qytetarëve poshtë pallatit ku ai banonte.

Është dashur ndërhyrja e forcave RENEA të cilët pas negociatave kanë vendosur të ndërhyjnë në banesë. 71-vjeçari bëri rezistencë duke hapur sërish zj arr duke detyruar kështu forcat e RENEA-s që ta ekz ekutojnë.

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” janë publikuar pamjet nga brenda banesës pasi Zhidru ishte ekz ekutuar./Opinion.al

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top