fbpx
Connect with us

I ngacmoi se*sualisht vajzën e mitur, babai ‘mb.yt’ me grushte një 43 vjeçar në Lushnje

tjera

I ngacmoi se*sualisht vajzën e mitur, babai ‘mb.yt’ me grushte një 43 vjeçar në Lushnje

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

LUSHNJE- Policia në Lushnje ka arr.estuar një 54 vjeçar pasi ka go.ditur me grushte 43 vjeçarin me iniciale N. Ç., me motivin se i ka nga.cmuar se.ksualisht vajzën e tij të mitur 17 vjeçe.

Sipas informacioneve, 54 vjeçari ak.uzohet për “Pl.agosje të rë.ndë me dashje”.

Gjithashtu u bë ndalimi i N. Ç. për veprat penale “Nga.cmimi se.ksual”, “Pla.gosja e lehtë me dashje”, “Ar.mëmbajtja pa leje” dhe “Mbajtja pa leje e ar.mëve të ftohta”. Gjatë kontrollit personal të 43 vjeçarit iu gjet dhe sekuestrua një kap.sollë detonatore e papl.asur, fis.hekë ar.me gjahu dhe një mjet pre.rës (thi.kë).

Të dy personat e arr.estuar ndodhen në spitalin e Lushnjës, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top