fbpx
Connect with us

I mori jetën gruas së bukur si drita në sy të vajzës, ky është 34-vjeçari/ Ja cilat ishin fjalët e fundit që i tha

Sport

I mori jetën gruas së bukur si drita në sy të vajzës, ky është 34-vjeçari/ Ja cilat ishin fjalët e fundit që i tha

I mori jetën gruas së bukur si drita në sy të vajzës, ky është 34-vjeçari/ Ja cilat ishin fjalët e fundit që i tha

Një 43-vjeçar i ka marrë jetën gruas në tij në Gjermani. Raportohet se ai i mori jetën gruas në sy të vajzë së mitur 13 vjeçe.Rudolf H. e që lloi gruan e tij në zemër. Si raportohet nga ”Bild” ai i ka marrë jetën gruas për motive banale. Në fillim i kishte thënë gruas së tijMë vjen keq! Të dua!”Fotoja e tij është publikuar. Kurse vajzën e kanë marrë shërbimet socialet dhe raporohet se është në gjendje të rëndë psikologjike. Burri ishte rritës papagajsh dhe kishte shumë kafshë dhe shpend egzotike në dyqanin e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top