Connect with us

I fundit! Gjykata jep vendimin dhe masën për Arjan Tasen

Latest

I fundit! Gjykata jep vendimin dhe masën për Arjan Tasen

Gjykata e Vlorës ka pranuar kërkesën e prokurorisë dhe ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për ish-efektivin e policisë Arjan Tase,

i cili v rau me skafin e tij voëlushen 7-vjeçare Jonada Avdia.

Prokuroria ka e kategorizuar këtë ngjarje si v rasje me dashje indirekte.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top