fbpx
Connect with us

I dashuri ka ditëlindjen, Genta Ismajli i bën dhurata luksoze(FOTO)

tjera

I dashuri ka ditëlindjen, Genta Ismajli i bën dhurata luksoze(FOTO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

I dashuri ka ditëlindjen, Genta Ismajli i bën dhurata luksoze(FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli ka treguar se tepër e dedikuar ndaj partnerit të saj, biznesmenin turk Hysen Usta.

Ky i fundit ka pasur ditëlindjen dhe këngëtarja i ka bërë surpriza dhe dhurata të veçanta të cilat kanë rënë në sy. Janë çantat “Louis Vuitton” që ndodhen mbi tavolinë, që ka zgjuar kureshtjen e ndjekësve.

Këtë herë ka qenë radha e këngëtares ta surprizojë, në ditën e lindjes. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet partneri i saj.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top