fbpx
Connect with us

I bën shaka të dashurit dhe videot i hedh në YouTube, 20-vjeçares i ndodh e papritura

tjera

I bën shaka të dashurit dhe videot i hedh në YouTube, 20-vjeçares i ndodh e papritura

Deri në atë kohë, Youtube kishte qenë vetëm një hobi per 20-vjeçaren kanadeze Alyssa Kulani. Por kur asaj i erdhi një çek në janar nga YouTube, nuk mundi t’i besonte syve.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top