fbpx
Connect with us

Humba fëmijën pa dashje në muajin e 5-të, burri më thotë “Sytë po më dhamin kur po të shoh ty”!

tjera

Humba fëmijën pa dashje në muajin e 5-të, burri më thotë “Sytë po më dhamin kur po të shoh ty”!

– Pershendetje ju lutem do te tregoj historin time po nuk dua qe emrin tim Te ma shfaqni ne publik. Jam nje femer 26 vjeqare historia ime fillon keshtu. Kam njohur vetem Burrin Tim gjate periudhes se te qenurit si qift ne moshen rinore kalove qastet ma te bukura te jetes sime me at. Mas disa kohesh vendosem te bejm fejesen.

Ne kete kohe gjate fejeses kishim mos marveshje po jo ne ate pik ku arrin te perfundimi i lidhjes. Bem martesen me ate ish te dite ma dheshtore per te dyt dite e veqant sepse bashk me ne ishte edhe nje engjull qe na ndi qte ne cdo sekond. Isha shtatezene 3 muajshe.Gjate kesaj kohe filluan ndryshimet daljet e shpeshta pothuajse te cdo nateshme mu ngesa ne banes e tina deri ne oret e mengjesit.

Dhe qdo her per kete arsye gjem shkakun e fja losjes nga ana ime. Ne muajin e 5 un humba fmijen Tim. Pa deshiren time po ne menyr natyrore pa dashje. Mas kesaj ngjarje Te hidhur per mua ishte i njejti ritem per Burrin Tim. Ne vitin qe lam pas shihja ndryshime te shumta nga bashkeshorti im. Cdo her ai me thoshte largomu nga un ste dua afer nuk dua qe te me flasesh nuk dua te shoh.

Syt po me dhe mbin kur te shikoj ty etj. Nje dite me tregoj se do shkon ne pushime me shoket e ti. Un e akceptova kete. Mas 3 ditesh kuptoj qe ai ishte ne pushime me te dashuren e tij. U kthy nga pushim i lumtur dhe u ula afer ti dhe po bisedojm qete. Ai me tregonte qe pushime ishin Te kendshme dhe per plot gazmore.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top