fbpx
Connect with us

Hiqet cdo dyshim, Donaldi pranon se është rikthyer me Borën

tjera

Hiqet cdo dyshim, Donaldi pranon se është rikthyer me Borën

Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Mirëpo kjo ndarje duket se ka qenë vetëm një krizë në çift pasi Bora dhe Donaldi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Çifti së fundmi ka postuar foto nga i njejti vend dhe gjithashtu kanë filluar të ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram.

Ndërkohë, burime për “Iconstyle.al” bëjnë të ditur se Donaldi i ftuar në “Shiko kush luan”, ka pranuar faktin se është rikthyer me Borën. Emisioni është regjistruar disa ditë më parë, por do dalë në transmetim këtë të shtunë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top