fbpx
Connect with us

Heidi Lushtaku reagon ndaj ish-të dashurit Haxhi Krasniqi pas shpalljes kampion bote

tjera

Heidi Lushtaku reagon ndaj ish-të dashurit Haxhi Krasniqi pas shpalljes kampion bote

Haxhi Krasniqi është shpallur kampion bote në versionin WBA, në kategorinë gjysmë të rëndë dhe në versionin IBO.

Ai u bë kampion bote pasi në përballje me gjermanin Dominic Boesel triumfoi meqë e nokautoi kundërshtarin në raundin e tretë.

Pas meçit Krasniqi dha një deklaratë prekëse, duke thënë se ka qarë dhe ka qeshur gjatë këtyre viteve për ta arritur qëllimin e tij.

Krahas kësaj, një reagim për fitoren e Krasniqit e ka bërë edhe ish-partnerja e tij, modelja Heidi Lushtaku.

Ajo, e cila prej vitesh ka qëndruar prapa çdo suksesi të boksierit, ka publikuar disa imazhe duke treguar se është e lumtur për rezultatin e arritur.

“Vazhdo, vazhdo kampion”, ka shkruar ajo para fillimit të meçit që njëherësh publikoi edhe momentin e fitores.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top