fbpx
Connect with us

Harroni Duda Baljen, njihuni me deputetën më të bukur në Kuvendin e Kosovës

Lajme

Harroni Duda Baljen, njihuni me deputetën më të bukur në Kuvendin e Kosovës

Harroni Duda Baljen, njihuni me deputetën më të bukur në Kuvendin e Kosovës

Deputetja e re ka qenë e ftuar në emisionin “Pasdite” në RTV Dukagjini ku ka rr ëfyer për eksperiencat e para të saj në Kuvend dhe sport.Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

22-vjeçarja nga Vushtrria u bë deputete nga lista e Lëvizjes Vetëvendosje.Fjolla tregon se në politikë ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.Pos që është deputete, Fjolla merret edhe me sport, e kjo ben qe ajo te ket linja perfekte trupore.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top