fbpx
Connect with us

Harrojeni Andrra Destanin, shoqja e saj e ngushtë është një super-femër

tjera

Harrojeni Andrra Destanin, shoqja e saj e ngushtë është një super-femër


Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Andrra është një vajz e lindur në Kumanovë të Maqedonisë,një kohë të gjatë ka jetuar në Gjermani dhe atje u njoftua me Sinanin dhe prej atëher ran në dashuri me Sinanin.Në foton e fundit ajo na ka prezantuar me shoqen e saj e cila qenka një super-femër./ORAinfo/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top