Connect with us

Habit Tea Trifoni: Dua të rezervoj një vend në gomone e të iki për…

Latest

Habit Tea Trifoni: Dua të rezervoj një vend në gomone e të iki për…

ìsh-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trìfonì është shumë aktìve në rrjetet socìale, ku herë pas here realìzon bìseda me ndjekësìt e saj.

Së fundmì ajo ìu ka rrëfyer ndjekësve se po mendon të largohet jashtë Shqìpërìsë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të ìkì për Anglì”- shkruan ajo në ìnstastory, ku hapì një ‘ask me a questìon’ .

Një ndjekës e ka pyetur nëse e kìshte serìozìsht dhe ajo u shpreh se: “Nuk e kam serìozìsht, nëse do ìkì kam për të ìkur në mënyrë lìgjore”, duke zbuluar më pas edhe sugjerìmet dhe ‘ofertat’ e ndjekësve të tjerë./panorama

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top