fbpx
Connect with us

Guardiola vendos veton, drejtuesit pranë akordit me futbollistin

Sport

Guardiola vendos veton, drejtuesit pranë akordit me futbollistin

Guardiola vendos veton, drejtuesit pranë akordit me futbollistin

Manchester City po punon që të rinovojë kontratën me mesfushorin belg Kevin deBruyne. “Qytetarët” i kanë idetë e qarta për ekipin e së ardhmes dhe duan tërinovojnë me mesfushorin Kevin de Bruyne.Belgu është ndër futbollistët më të mirë në botë. 29-vjeçari ka marrë një rol tëmadh te skuadra ish-kampione dhe ka marrë mjaft përgjegjësi mbi vete

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top