fbpx
Connect with us

Gruaja habit… Si më shkruan në këtë kohë, kam burrin ngjitur dhe

tjera

Gruaja habit… Si më shkruan në këtë kohë, kam burrin ngjitur dhe


Ishtë interesante mënyra se si zgjedhin të ndahen çiftet. Mbetet për t’u vlerësuar ndarja miqësore, megjithëse janë të rralla sepse thuhet që një ish-partner nuk mund të jetë kurrë shoku/shoqja jote. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar?Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike.Djali, i cili ka dërguar bisedën për JOQ.al i shkruan vajzës:”O la po ku je?”Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është:”Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë? Lali e kam në krevat burrin dhe nuk mund te pergjigjem tani…

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top