fbpx
Connect with us

Gruaja e zhdukur prej 2 vitesh gjendet në det, historia e pabesueshme e Angelica Gaitan

tjera

Gruaja e zhdukur prej 2 vitesh gjendet në det, historia e pabesueshme e Angelica Gaitan

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Gruaja e zhdukur prej 2 vitesh gjendet në det, historia e pabesueshme e Angelica Gaitan

Një grua e zhdukur në 2018-ën është gjetur nga një peshkatar në Detin e Karaibeve teksa lundronte në qytetin port të Puerto Colombia.

Angelica Gaitan ishte arratisur dy  vite më parë bga një bashkëshort i dhunshëm, i cili e ka rrahur për 20 vite.

Ajo ka rënë në depresion, është larguar nga qendra e të pastrehëve dhe është hedhur në ujë.

Është gjetur dhe shpëtuar pas tetë orësh nga dy peshkatarë.Sht1pe hapsiren e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top