fbpx
Connect with us

Gruaja e tij feston ditëlindjen, Labi i bën urimin më të bukur

tjera

Gruaja e tij feston ditëlindjen, Labi i bën urimin më të bukur


Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës sonë.
Prej kohës kur u bë pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës, shkruan ORAinfo.Ai është shum aktiv nëpër rrjete sociale.

Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por shumë rrallë nga jeta e tij private.Përmes postimit të fundit ai e ka uruar gruan e tij për ditëlindje me fjalë të ndryshme nga më të ëmblat./ORAinfo/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top