fbpx
Connect with us

Greta Koçi në top formë: Lum kush m’ka

Magazin

Greta Koçi në top formë: Lum kush m’ka

Këngëtarja, Greta Koçi nuk ka qenë edhe aktive me postime gjatë kohës së pandemisë.

Sidoqoftë, ajo ka postuar një imazh në ‘Instagram’ e cila është shfaqur provokative.

Me një fustan ngjyrë rozë me pupla dhe në pjesën e sipërme shumëngjyrëshe, ajo ka reklamuar pak nga gjoksi i saj.

‘Lum kush m’ka’, ka shkruar Greta në mbishkrimin e postimit duke ju referuar në të njejtën kohë edhe këngës së saj të fundit me këtë titull.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

To Top