fbpx
Connect with us

Gravenberch në Serie A!

Sport

Gravenberch në Serie A!

Gravenberch në Serie A!

Mesfushori i Ajax, Ryan Gravenberch duket se karrierën e tij do ta vazhdojë tek skuadra e Juventusit.

Deri më tash ishte duke u zhvilluar një garë e ashpër mes Barcelonës dhe Juventusit për shërbimet e 18 vjeçarit.

Dje ishte Tuttosport ndërsa sot BBC e ka konfirmuar një gjë të tillë ku transferimi i tij mund të ndodhë edhe gjatë muajit janar duke parë nevojën e Zonjës së Vjetër për emra të rinj në skuadër.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top