fbpx
Connect with us

Gold Ag një bashkëshort i rreptë, Ja çka i ndaloi gruas së tij (Video)

tjera

Gold Ag një bashkëshort i rreptë, Ja çka i ndaloi gruas së tij (Video)

Reperi i njohur, Gold Ag për 1 muaj do të bëhet baba për herë të parë.
Bashkëshortja e tij me profesion mjeke estetike Ermira Shkodra është në pritje të ëmbël.

I ftuar në emisionin Rudina, Gold Ag ka treguar se ai është një bashkëshort mjaft i kujdesshëm dhe e ka pen guar bashkëshorten e tij të punojë për shk ak të pandemisë.

Ai është kundë rshtuar nga Rudina Magjistari duke i thënë se ajo është mjaft e madhe për të vendosur për gjërat e saj dhe nuk mund ta urdhërojë që të bëjë atë që ai dëshiron.KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top