fbpx
Connect with us

Golat e Messit dhe Ronaldos (VIDEO)

Sport

Golat e Messit dhe Ronaldos (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Golat e Messit dhe Ronaldos (VIDEO)Golat e Messit dhe Ronaldos. Messi e Ronaldo kane shenuar nga nje gol nga penalltia per ekipet e tyre.

https://tiger.cdnja.co/v/a0/A0Zmm.mp4?secure=5lQeCO3D6kUD-lyJqTAQWw&expires=1601245800

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top