fbpx
Connect with us

Goditje suprizë: Andreas Pereira transferohet në Serie A

Sport

Goditje suprizë: Andreas Pereira transferohet në Serie A

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Goditje suprizë: Andreas Pereira transferohet në Serie A.Andreas Pereira te gjiganti italian!Siç raporton Evening Standard, Lazio dhe Manchester United kanë filluar bisedimet Andreas Pereira.Braziliani ka rënë në plan të dytë pas transferimit të Bruno Fernandes dhe Donny van de Bekk në Old Trafford.Lazio do ta huazojë brazilianin për një sezon me opsion blerjeje, ndërsa marrëveshja pritet të finalizohet ditët në vijim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top