fbpx
Connect with us

GJYSHJA SHQIPTARE BËHET E NJOHUR NË GJITHË BOTËN/ JA SI E SHIKOJNË TË GJITHË KUR KËNDON DHE KËRCEN VALLE SHQIPTARE

Lajme

GJYSHJA SHQIPTARE BËHET E NJOHUR NË GJITHË BOTËN/ JA SI E SHIKOJNË TË GJITHË KUR KËNDON DHE KËRCEN VALLE SHQIPTARE

57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harron kulturën dhe traditat tona.

Ajo shihet në “TikTok” duke kënduar edhe kërcyer këngë e vallë shqiptare. Gjyshja 57-vjeçare rrëfeu në “Wake Up” në Top Channel se njerëzit e duan shumë në këtë rrjet social dhe mesazhet që merr janë shumë të bukura.

“Njerëzit më falendojnë për buzëqeshjen, pëlqejnë buzëqeshjen time, mënyrën e të veshurit. Mua më pëlqen TikTok, është qejf, është bukur. Pse të mos ketë edhe gra të tjera”, tha 57-vjeçarja”>57-vjeçarja.

Gjithashtu, gruaja u shpreh se: “Jeta sociale këtu në SHBA nuk ekziston, nuk ka ato gjëra të bukura që ka Shqipëria”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top