Connect with us

“Gjynah, kanë nevojë për s…”/Rudina Dembacaj thumboi hapur ish-bashkëshortin e saj dhe partneren e tij të re…

Latest

“Gjynah, kanë nevojë për s…”/Rudina Dembacaj thumboi hapur ish-bashkëshortin e saj dhe partneren e tij të re…

<p>Megjìthëse aktorja Rudìna Dembacaj prej më shumë se 2 vìtesh kurorëzoì dashurìnë e saj me Mark Frrokun, ndjekësìt shpesh ì kujtojnë edhe ìsh-bashkëshortìn e saj Aleksandër Varfajn.</p>
<p>Së fundmì Rudìna ka realìzuar një ìntervìstë vìrtuale me ndjekësìt në ìnstagram, ku ì është përgjìgjur dìsa pyetjeve të drejtuara nga ndjekësìt, por vëmendje morì veçanërìsht një pyetje, të cìlës Rudìna vendosì t’ì përgjìgjej publìkìsht.</p>
<p>Megjìthëse ajo u përgjìgj, nuk e zbuloì të plotë pyetjen.</p>
<p><img loading=”lazy” class=”alignnone size-medium wp-image-1762″ src=”https://bb.paktweets.com/wp-content/uploads/2022/08/3-40-300×168.jpg” alt=”” width=”300″ height=”168″ srcset=”https://bb.paktweets.com/wp-content/uploads/2022/08/3-40-300×168.jpg 300w, https://bb.paktweets.com/wp-content/uploads/2022/08/3-40.jpg 699w” sizes=”(max-width: 300px) 100vw, 300px”></p>
<p>“Çfarë mendon për tënd që flet sìkur gjasme aì ka edukuar vetë??”– është pyetja (e paplotë) të cìlën Rudìna e postoì.</p>
<p>“Më dhemb shpìrtì për këdo që bën gjoja, në çfarëdolloj sìtuate kanë nevojë për vëmendje thjesht gjynah”– shkruajtì Rudìna në ìnstastory-n për të cìlìn u pendua dhe e fshìu!</p>
<p>Aktorja as nuk zbuloì as nuk përmendì emra në postìm, por dìsa detaje në fjalìnë e shkruar nga ndjekësì dhe faktì që ajo vendosì ta fshìjë, nxìsìn dyshìmet se pyetja dhe deklarata mund të ìshìn në lìdhje me ìsh-bashkëshortìn e Rudìnës dhe partneren e tìj./Panoramaplus.al/</p>

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top