Connect with us

Gjir i Lalëzit/ Skandalizohet pushuesja: Ju duket pjatë krudosh 25 Mijë Lekë kjo?!

Latest

Gjir i Lalëzit/ Skandalizohet pushuesja: Ju duket pjatë krudosh 25 Mijë Lekë kjo?!

Një pushuese e cila kishte vendosur për të konsumuar drekë në një prej restoranteve të Gjirit të Lalëzit ku kishte ardhur edhe me pushime, është skandalizuar nga pjatat që i kanë ardhur.

Ajo ka dërguar foto të pjatës së miksit të krudove prej 2500 Lekësh, ku duken disa karkaleca, pak açuge dhe një gjysmë limoni.

E reja është ankuar duke thënë se s’bëhet turizëm në këtë vend teksa fatura në total i ka shkuar rreth 10.000 Lekë të reja.

Ajo shkruan:

”Miremengjes JOQ. Urdhro fatura ke gjiri I lalzit, krudo 25 mije leke ju duken keto?!”

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top