fbpx
Connect with us

‘Gjak, djersë, lot’, Bebe Rexha flet për vuajtjet që ka kaluar për të arritur ku është

Magazin

‘Gjak, djersë, lot’, Bebe Rexha flet për vuajtjet që ka kaluar për të arritur ku është

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ës

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të sukseshme të momentit.

Bebe ka treguar se ndonëse tashmë ka arritur fansa të shumtë dhe sukses, fillimi i karrierës së saj ka qënë i vështirë.

Bebe ka publikuar në profilin e saj të Instagramit dy foto të rrugëtimeve të saj në karrierë, krahas të cilave shkruan: “(2015-2019) Mesi i dekadës përkundrejt fundit të dekadës. Udhëtim i gjatë. Lotë djersë e gjak. Do ta bëja përsëri. Unë i dua fansat e mi, ju dua shumë të gjithëve. Faleminderit”.

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top