fbpx
Connect with us

Gëzim Kelmendi: Albin Kurti nuk ka frikë Allahun, ai është turpi i 95% të Kosovës

Lajme

Gëzim Kelmendi: Albin Kurti nuk ka frikë Allahun, ai është turpi i 95% të Kosovës

Gëzim Kelmendi: Albin Kurti nuk ka frikë Allahun, ai është turpi i 95% të Kosovës

Edhe kryetari i Partisë me rrënjë turko-islamie, Gëzim Kelmendi ka reaguar për emërimin e bordeve me anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje.

Kelmendi përmes një postimi në Facebook, thotë se kryeministri në detyrë Albin Kurti po e tregon fytyrën e vërtetë të ideologjisë së tij.Sipas tij, Kurti fitoj duke marrë vota në emër të çkapjes së shtetit. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top