fbpx
Connect with us

Georgina na tregon si po i shkon izolimi Ronaldos, me një dedikim romantik!

tjera

Georgina na tregon si po i shkon izolimi Ronaldos, me një dedikim romantik!

Bëri xhiron e rrjetit ditën e djeshme lajmi që u dha nga federata portugeze e futbollit, që informoi se Cristiano Ronaldo është infektuar me Covid-19.Megjithatë, në njoftimin e tyre thuhej se Ronaldo është mirë dhe nuk ka asnjë simptomë.Pak orë pas lajmit partnerja e tij, Georgina, ka ndarë me ndjekësit në Instastory një foto të shkëputur nga biseda e tyre me kamër.

Të dy shihen të buzëqeshur, teksa CR7 ndodhet në shtrat duke reflektuar gjendje të mirë shëndetësore.“Ti je frymëzimi im!”- ka shkruar bukuroshja nga Argjentina.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top