fbpx
Connect with us

Gentës i shpërthejnë buzët nga botoxi

tjera

Gentës i shpërthejnë buzët nga botoxi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar është një nga emrat që po rrinë në krye të medieve rozë për çdo lëvizje të saj.

Ajo filloj të marr vëmendje në fillim për pushimet e saj të shpeshta e që shoqëruesi nuk dihej, por me kalimin e kohës ishte vet Genta e cila e bëri publike se tashmë statusin i saj ka ndryshuar dhe është e dashuruar më shumë se kurrë më parë.

Pasi hyri në lidhje me biznisemenin turk, Usta, Genta më shumë po qëndron afër tij që ndan momente të ndryshme e që ndonjëherë nuk mungojnë edhe momentet intime.

Edhe Genta si shumica e estradës sonë nuk i ka shpëtuar ndërhyrjeve kirurgjike, e që sigurisht bien në sy në çdo postim që i ndan në rrjete sociale.

Së fundmi ajo postoj një video e tëra natyrale që e ka mbuluar fytyrën me efekte, por që kësaj radhe ia “huqi” bukurisë.

Kaq shumë po ndryshon nga imazhet në Instagram , a po? Si ju duket?!/Shtype haps!en me posht per te par v!deon :

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top