fbpx
Connect with us

Gazetari i nxjerr hudhrën në mes emsioni dhe ia jep Bietës: Na fute në xhep dhe dëgjo ça thuhet na fshati

tjera

Gazetari i nxjerr hudhrën në mes emsioni dhe ia jep Bietës: Na fute në xhep dhe dëgjo ça thuhet na fshati

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Emisioni “E Diell”, rikthehet këtë të diel në ekranin e Top Channel me rubrikën “E Diell në Fermë”, ku personazhe të njohur do të jetojnë plot 12 orë jetën në fshat. Rubrika do të drejtohet nga gazetari Ervin Kurti.

Ervin Kurti - two well-known moderators: Only you both have stayed without  sleeping with me

Ky i fundit ishte i ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ku zbuloi më shumë rreth rubrikës. Ndërkaq, Ervini kishte mësuar disa zakone të reja nga jeta e fshatit dhe një ndër to ishte të mbante hudhër në xhep. Kjo në fakt lidhet me një besëtytni, e cila tregon që nëse e mban hudhrën në xhep, atëherë shpëton “nga syri i keq”. Këtë gjë bënte dhe Ervini, i cili nxori në emision live nga xhepi një hudhër dhe ia dhuroi Bietës.

“Mbaje hurdhën me vete sepse është për çështje syri. Unë po dëgjoj çfarë më thonë në fshat, sepse janë ato gratë që thonë marshallah, marshallah dhe kam frikë nga syri”, tha Ervini.

Gazetari habit moderatoren e Top Channel, nxjerr hudhër nga xhepi dhe i jep

Ervin Kurti largohet nga "Top Show", zbulohet arsyeja - Hapur

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top